Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kriminálka miami

Obrázek “http://i3.cn.cz/tvprogram/0/2291726.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.                      

Stejně jako v případě původního seriálu Kriminálka Las Vegas (od kterého se tato řada oddělila), i zde stojí v centru dění detektivové, kteří pečlivou prací při ohledávání místa činu dokáží z nasbíraných důkazů odhalit při následném vyšetřování a detailní laboratorní práci pachatele. Jejich působištěm je město Miami na Floridě - město s jednou z největších zločiností v USA.

 

Kriminálka New-York

http://www.chytrazena.cz/obrazky/admin/clanek/kriminalka-new-york-hlavni-dva-herci.jpg

Tak jako v případě Kriminálky Las Vegas a jejího spin offu, Kriminálky Miami, i tentokrát stojí v centru dění vědci ve službách policie, kteří se zaměřují na ohledání místa činu. Díky nasbíraným důkazům pak skládají mozaiku, jejímž výsledkem je vypátrání pachatele zločinu. V této sérii se přesouváme do rušného New Yorku, kde jsou zločiny na denním pořádku.

 

Kriminálka Las Vegas

Obrázek “http://blog.macich.net/data/2/film_020.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Kriminálka Las Vegas je oblíbený seriál televize CBS odehrávající se v Las Vegas (USA) a jeho okolí, kde jednotka vyšetřovatelů kriminalistické divize (CSI - Crime Scene Investigation - to je také původní název seriálu) řeší trestné činy, především vraždy. Základ vyšetřování je kladen na perfektním vyšetření místa činu a náročné vědecké analýze nalezených důkazů.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář